GENEL SERVİS Araç Onarım Merkezlerini Tercih Etmeniz İçin Çok Nedeniniz Var!
 
Çünkü GENEL SERVİS, MAPFRE SİGORTA müşterilerine özel, hiçbir ek ücret ödemeden yararlanabilecekleri birçok avantaj sunarken, uzman personeliyle yüksek kalitede araç onarım hizmetini garanti ediyor. 
 
Siz de MAPFRE SİGORTA’lı olup; bu avantajlardan yararlanmak isterseniz, size en yakın acentemize buradan ulaşabilirsiniz.
 
 
Hasarsızlık İndirimi Avantajı
Kasko poliçesinde %40, %50 veya %60 oranında hasarsızlık indirimine sahip olan MAPFRE GENEL SİGORTA müşterilerinin, GENEL SERVİS Araç Onarım Merkezlerinde yapılacak olan ve hasarsızlığı bozan bir adet hasar ile sınırlı onarımlarında hasarsızlık indirimi bozulmaz; aynı oran ile poliçeleri yenilenir.
 
* Hasarsızlığı bozan hasar nedenleri için poliçenizde yer alan “Hasarsızlık İndirimi Klozu”nu okuyunuz. Hasarsızlık indirim oranının bozulmaksızın aynı oran ile yenilenmesi ancak poliçenin MAPFRE GENEL SİGORTA tarafından yenilenmesi halinde geçerli olacaktır.
 
GENEL SERVİS Ömür Boyu Onarım Garantisi
GENEL SERVİS Araç Onarım Merkezleri, onarım hizmet kalitesinin arkasında durarak, onarımını gerçekleştirdiği araçlara, yaptığı onarım için ömür boyu garanti sunmaktadır.
 
* Araç sahibinin değişmemesi koşulu ile geçerli olacaktır. Aracın satılması halinde sona erecektir.
 
Yedek Aracınız Bizden
GENEL SERVİS’lerde müşterilerin rahat etmesi önemlidir. Bu sebeple MAPFRE GENEL SİGORTA kasko müşterilerine poliçe şartları dahilinde, araçlarının onarım süresince süresiz olarak yedek araç hizmeti sunulmaktadır.
 
Kapıdan Kapıya Ücretsiz Vale Hizmeti
Kaza sonrası MAPFRE GENEL SİGORTA Asistans Hattı’nı arayarak çekici hizmeti talebinde bulunabileceğiniz gibi aracınızın hareket ettiği durumlarda, il sınırları içinde, GENEL SERVİS’in size özel kapıdan kapıya Vale hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında, aracınız ücretsiz Vale hizmeti ile alınır, aracınızın onarımı tamamlandıktan sonra da aracınız Vale hizmeti ile teslim edilir.
 
7/24 Hizmet
Kaza saatinin hiçbir önemi yok. Aracınız 7 gün 24 saat boyunca GENEL SERVİS Araç Onarım Merkezleri’nde teslim alınarak muhafaza edilir.
 
Orijinal Yedek Parça
GENEL SERVİS Araç Onarım Merkezleri’nde sadece orijinal yedek parça kullanılır.
 
Uzman Personel
Araç onarımına hızla başlanabilmesi için konusunda uzman MAPFRE GENEL SİGORTA personeli tarafından tüm hasar işlemleri takip edilir, süreç ile ilgili geri bildirimde bulunulur.
 
Uluslararası Kalite Standardı
Aracınızın onarımı, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak, alanında dünya lideri olan araştırma, geliştirme ve eğitim merkezleri tarafından eğitilen ve teknik donanımı sağlanan teknisyenler tarafından yapılır. Siz de aracınızı yüksek kalite standartlarına sahip bir onarım merkezine emanet etmenin rahatlığını yaşarsınız.
 
Online Onarım Takip Sistemi
Aracınızın onarım sürecinin tüm aşamalarını Online Onarım Takip sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz. 
 
Mini Onarım Hizmeti Avantajları
Aşağıda tanımlanan küçük çaplı hasarlar, belirtilen ölçü ve adet limitleri kapsamında bedelsiz olarak giderilir ve bu kapsamda yapılan onarımlarda hasarsızlık indiriminiz etkilenmez.
 
Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme (Yılda üç adet ile sınırlı): Boyanın zarar gördüğü 15 cm çapa kadar ezik, vuruk ve çizikler
Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (Yılda üç adet ile sınırlı): Boyanın zarar görmediği 7,50 cm çapa kadar kaporta göçükleri
Boya Tamiri / Mini Yama (Yılda üç adet ile sınırlı): 30 cm çapa kadar plastik tampon sıyrıkları, 30 cm’ye kadar çiziklerden kaynaklı kaporta sıyrıkları
 
* Ölçüsel limitler her bir hasar için ayrı değerlendirilir, hasar adet limitleri sadece ilgili hizmet tanımı için geçerlidir.
 
 
 
 

Copyright © 2019 MAPFRE SİGORTA  |  www.mapfre.com.tr
Site Haritası